Licytacja … tak niewiele trzeba, aby pomóc …

Fundacja Podaruj Miłość nieustannie dąży do poprawy jakości życia swoich podopiecznych.  Realizuje swoje założenia, aby małymi kroczkami iść do przodu i poprzez swoje postępowania czynić drugiemu człowiekowi dobro.

Jeżeli śledzicie fanpage Fundacji Podaruj Miłość na FB, to mogliście już zauważyć, że ruszyliśmy z kolejną akcją – licytacja sukienek. Gdzie cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Podaruj Miłość. Gwarantujemy, że wszystkie zebrane środki zostaną spożytkowane w słusznym celu.  

Pomysł z licytacją sukienek podsunęły nam dobre duszyczki fundacji. Osoby, które służą dobrą radą, a zażyczyły sobie pozostać anonimowe. My to uszanowaliśmy. Wszystko zaczęło się w momencie podarowania sukienek, przez Pana Posła Krzysztofa Sobolewskiego naszej Fundacji. Jego hojny gest sprawił, że możemy prężnie działać i dążyć do realizacji naszych planów. Projekty Pani Doroty Goldpoint są przepiękne i z pewnością, każdy z nich znalazłby swoje miejsce w niejednej kobiecej garderobie.  Wiele kreacji projektantki założyła Pierwsza Dama RP.

Liczymy na otwartość Państwa serc i zapraszamy do licytacji. Regulamin dostępny jest na naszym profilu na FB. Pieniądze będą w całości zrealizowane na cele statutowe Fundacji Podaruj Miłość.

Licytacja każdej z kreacji rozpoczyna się od 100 zł.

Pamiętaj. Czyniąc dobro, wraca ono ze zdwojona siłą …

https://www.facebook.com/podarujmilosc