Spacery z alpakami, sesje zdjęciowe. . . jesień może być klimatyczna z Alpaka Team

Dopadła was już pogodowa nostalgia?

Czas jesienny wcale nie musi być monotonny i ponury. Zapraszamy do naszej zagrody Alpaka Team. U nas nie można się nudzić. Dla każdego znajdzie się odpowiednia alternatywa spędzenia wolnego czasu.

Lubicie łapać pozytywną energię i się regenerować po za miastem? Z dala od zgiełku samochodów i hałasu miasta? Zagroda Alpaka Team, jest azylem dla osób, które szukają kontaktu z naturą. Zapraszamy na łapanie świeżego powietrza podczas spacerów z alpakami, jak i na spotkania w naszej zagrodzie Alpaka Team.

Jesteście zwolennikami aktywnego spędzania czasu? Dobrze czujecie się w otoczeniu natury? Jeżeli odpowiedzi są twierdzące – zapraszamy do Alpaka Team w Nosówce. Przyjazna atmosfera i niezapomniane przeżycia – gwarantowane.

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Podczas spacerów nie tylko będziecie podziwiać widoki, ale i spędzicie miło czas w doborowym towarzystwie. Przy okazji można zrobić sobie – pamiątkowe selfie z alpakami. Bez ograniczeń się do nich przytulać i je głaskać. Nasi przyjaciele – alpaki grzecznie spacerują na kantarze. Wspólnie i miło można u nas spędzić czas na świeżym powietrzu. Z pewnością będzie to miało wiele plusów. Doda sił witalnych i dzięki temu przyczyni się także do pozytywnego nastawienia i refleksji, aby być w gotowości do działania w kierunku wyzwań, jakie pisze nam życie.

Taki jesienny spacer jest ciekawym pomysłem na prezent i sprawienie tym samym radości bliskiej naszemu sercu osobie.

Można nas odwiedzać, po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym od wtorku do niedzieli od godz. 10:00 do godz. 16:00.

Zachęcamy do kontaktu pod nr tel. +48 533 588 773 oraz +48 535 159 036

Zapraszamy