TIPI w Alpaka Team

Od niedawna możemy cieszyć się kolejną realizacją. Nasze dotychczasowe plany i marzenia się spełniły. Byliście w naszej zagrodzie Alpaka Team? Widzieliście namiot? Jeżeli nie… nadróbcie to koniecznie.

Nasz namiot Alpaka Team jest odwzorowaniem namiotu indiańskiego typu tipi. Sięga on, aż 8 metrów i na żywo robi o wiele większe wrażenie niż na zdjęciach. Poszycie namiotu wykonane jest z mieszanki poliestru – 40% z bawełną – 60%. Dodatkowo zabezpieczony jest specjalnym impregnatem, który nie przepuszcza wody.

Spersonalizowane, ręcznie malowane loga Alpaka Team na płótnie są wykonane przy nakładach ogromnej staranności. Jest to ciekawe miejsce na spędzenie miło czasu. Komfort przebywania we wnętrzu namiotu nadaje charakter typowo indiański. Namiot jest prosty w swoim wyglądzie, ale niezwykle funkcjonalny i użyteczny. Jest on idealny na każdą pogodę i porę roku. Jest jedynym namiotem, w którym można rozpalić ognisko. Oczywiście w wyznaczonym do tego miejscu, co nada dodatkowo klimatu i niezapomnianych wrażeń.

Tipi udekorował nasze pastwisko, a odwiedzających wprawia w zachwyt. Jest to interesująca alternatywa zorganizowania wolnego czasu nie tylko dla dzieci, młodzieży, ale i dorosłych. Można w nim odpocząć, zrelaksować się i tak po prostu pobyć z naturą i w doborowym towarzystwie. Ten, kto spędził jakąkolwiek imprezę, w tego typu namiocie, zawsze będzie chciał do niego wrócić. W upalne dni znajdziemy w nim przyjemne schronienie od żaru z nieba, zimą zaś od hucznego, zimnego wiatru oraz śniegu.

Taka atrakcja dla większości jest ciekawym sposobem spędzenia czasu przy okazji, np. imprez, spotkań okolicznościowych lub tematycznych zajęć. Jest z pewnością dobrym miejscem do edukacyjnych spotkań dzieci i młodzieży.  

Zapraszamy do zagrody Alpaka Team